نوشته شده توسط : zwembril

'جواد زرینچه' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چندین بازیكن خوب تیم استقلال به دلایل مختلف همچون انتقال، آسیب دیدگی و محرومیت نمی توانند آبی پوشان پایتخت را در دیدار مقابل پرسپولیس همراهی كنند اما كادر فنی روی تمام بازیكنان برای حضور در بازی ها حساب می كند.

زرینچه اضافه كرد: با توجه به مصدومیت و محرومیت چند بازیكن تیم استقلال در هفتاد و چهارمین شهرآورد سرخابی های پایتخت، امیدواریم بازیكنان جایگزین در دیدار فردا نمایش مطلوبی داشته باشند و پیروزی مقابل پرسپولیس را برای هواداران به ارمغان بیاورند.

مشاور فنی باشگاه استقلال با بیان اینكه چهار پیروزی قبلی تیم استقلال مقابل پرسپولیس، اعضای تیم استقلال را دچار غرور نمی كند، گفت: برنامه ریزی خوبی برای این دیدار انجام شده است و نگرانی ما فقط مصدومان تیم هستند.

تیم فوتبال استقلال تهران، ساعت 18 فردا (پنجشنبه) در هفتاد و چهارمین شهرآورد سرخابی های پایتخت به مصاف تیم پرسپولیس تهران می رود.

7537 / 1589:: برچسب‌ها: گل , مکزیک , رنگ ,
:: بازدید از این مطلب : 200
|
امتیاز مطلب : 19
|
تعداد امتیازدهندگان : 6
|
مجموع امتیاز : 6
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 بهمن 1390 | نظرات ()
نوشته شده توسط : zwembril

به گزارش ایرنا از یازدهمین جشنواره شهید حبیب غنی پور، برگزیدگان این جشنواره همزمان با آیین اختتامیه در بخش‌های 'مجموعه داستان' و 'رمان آزاد'، 'زندگینامه داستانی' و' رمان دفاع مقدس' و 'داستان كودك و نوجوان' معرفی و تجلیل می‌شوند.

در این جشنواره تعداد 445 عنوان كتاب در بخش‌های مختلف داوری و ارزیابی شدند. در بخش 'داستان نوجوان' 107 عنوان اثر، در بخش 'داستان كودك' تعداد 75 عنوان اثر و در بخش رمان دفاع مقدس تعداد 30 اثر داوری شدند.

همچنین در بخش 'زندگینامه داستانی دفاع مقدس' 34 عنوان اثر ،در بخش 'مجموعه داستان كوتاه بزرگسال' با موضوع آزاد تعداد 114 عنوان اثر و در بخش 'رمان' با موضوع آزاد نیز تعداد 85 عنوان اثر مورد بررسی قرار گرفت.

مراسم پایانی ساعت 11 صبح روز دوشنبه اول اسفند ماه برگزار می‌شود.

فراهنگ **1630**1588:: برچسب‌ها: حزب , عکس ,
:: بازدید از این مطلب : 254
|
امتیاز مطلب : 17
|
تعداد امتیازدهندگان : 6
|
مجموع امتیاز : 6
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 بهمن 1390 | نظرات ()
نوشته شده توسط : zwembril

'محمدرضا عبدی' روزچهارشنبه در 'دومین اجلاس مدیران منطقه پنج سازمان امورمالیاتی كشور' در چابهار عامل افزایش كاذب قیمت طلا و ارز را در روزهای اخیر روانی و حبابی دانست و افزود: این افزایش قیمتها در نظام اقتصادی ما هیچ ارتباطی با تحریمها ندارد.

وی در كالبدشكافی افزایش قیمت سكه و ارز گفت: قیمت واقعی دلار از 1400 تومان بالاتر نمی رود و قیمت طلا نیز متاثر از بازار جهانی فلزات گرانبها است.

او ادامه داد: دلار در مقابل سایر ارزها نه تنها افزایش نیافته بلكه كاهش پیدا كرده است اما به سبب اینكه ارزشگذاری قیمت دلار در بودجه سال 91 به میزان هر دلار 1300 تومان تعیین شده این استنباط در جامعه بوجود آمد كه نرخ دلار افزایش یافته است.

معاون برنامه ریزی و پژوهش سازمان امور مالیاتی كشور در بخش دیگری از سخنانش گفت: بودجه ریزی كشور در سالهای گذشته بر اساس هر دلار 985 تومان درنظر گرفته می شد.

وی با تاكید بر اینكه بودجه سالانه كشور از محل فروش نفت، درآمدهای مالیاتی و گمركی و واگذاری دارایی مالی(فروش شركتهای دولتی) تامین می شود افزود: 70 درصد بودجه كشور از محل فروش روزانه دو میلیون و 200 هزار بشكه نفت و 30 درصد بقیه از محل درآمدهای مالیاتی، گمركی و واگذاری و فروش شركتهای دولتی تامین می شود.

عبدی گفت: در بودجه امسال بابت فروش هر بشكه نفت 107 دلار و از قرار هر دلار 1300 تومان تعیین شده است.

وی همچنین برنامه های عملیاتی برای تحول نظام مالیاتی كشور را بر سه محور 'بازنگری قانون نظام مالیاتی، اصلاح نظام مالیاتی و تحول و پیاده سازی مالیات بر ارزش افزوده' استوار دانست.

او گفت: در این نظام نامه به حمایت از تولید، اشتغال، توجه به مناطق كمتر توسعه یافته، اظهارنامه های مالیاتی و سایر حوزه ها از جمله IT توجه ویژه ای شده است.ك/2

588/653:: برچسب‌ها: سفر ,
:: بازدید از این مطلب : 249
|
امتیاز مطلب : 17
|
تعداد امتیازدهندگان : 6
|
مجموع امتیاز : 6
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 بهمن 1390 | نظرات ()
نوشته شده توسط : zwembril

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون پزشكی ورزشی 'ابراهیم رحیمی فرد' با اشاره به برگزاری شهرآورد 74 در روز پنجشنبه (13بهمن ماه ) افزود:علاوه برتیم پزشكی اورژانس تهران با هماهنگی مسوولان ورزشگاه آزادی كار سرویسدهی به تماشاگران را بر عهده خواهد داشت.

دبیر هیات پزشكی ورزشی استان تهران با بیان اینكه از طرف این هیات سه دستگاه آمبولانس در محل ورودی ورزشگاه، تونل و داخل زمین مستقر خواهند شد، تصریح كرد: با توجه به اهمیت موضوع یك دستگاه آمبولانس از امشب در محل ورزشگاه مستقر می شود ضمن اینكه درمانگاه پزشكی مجموعه ورزشی آزادی نیز به صورت شبانه روزی آماده ارایه خدمات پزشكی به تماشاگران این دیدار خواهد بود.

1828/1647:: برچسب‌ها: پرنده , نیویورک ,
:: بازدید از این مطلب : 213
|
امتیاز مطلب : 21
|
تعداد امتیازدهندگان : 6
|
مجموع امتیاز : 6
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 بهمن 1390 | نظرات ()
نوشته شده توسط : zwembril

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، 'علی اكبر متكان' روز چهارشنبه در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: در سی و سومین سالگرد انقلاب اسلامی تعداد 57 پروژه در دانشگاه های وزارت علوم با صرف هزینه ای بیش از91 میلیارد و 472 میلیون تومان در فضایی به وسعت 157 هزار و 566 مترمربع به بهره برداری می رسد.

وی افزود: تعداد 174 پروژه عمرانی با مساحت 328 هزار متر مربع نیز در دانشگاه پیام نور به مناسبت دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم توضیح داد: از مجموع پروژه های مورد افتتاح آموزش عالی به مناسبت دهه فجر امسال، 19 مورد با كاربری آموزشی است كه در قالب احداث دانشكده، آزمایشگاه، كلاس درس و ساختمان های آموزشی به ارزش 46 میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی تعداد پروژه های دانشگاهی قابل افتتاح با كاربری رفاهی، فرهنگی و خدماتی در دهه فجر امسال را 32 مورد ذكر كرد و گفت برای ساخت و تجهیز این فضاها كه شامل خوابگاه، سلف سرویس، كتابخانه، مسجد، نمازخانه و سالن آمفی تئاتر هستند بیش از 37 میلیارد و 300 میلیون تومان هزینه شده است.

متكان یادآور شد: شش مورد از پروژه های مورد افتتاح در دهه فجر امسال نیز كاربردی پژوهشی دارند كه با صرف هزینه ای بیش از هشت میلیارد و 150 میلیون تومان در فضایی به وسعت 16 هزار و 373 مترمربع ساخته شده اند.

طرح های عمرانی آموزش عالی دهه فجر امسال در دانشگاه های مراغه، ارومیه، هنر اصفهان، خواجه نصیرالدین طوسی، علم و صنعت ایران، تربیت مدرس، بیرجند، تربیت معلم سبزوار، بجنورد، تحصیلات تكمیلی زنجان، دریانوردی و علوم دریایی چابهار، شیراز، صنعتی شیراز، سلمان فارسی كازرون، فسا، آیت الله العظمی بروجردی، لرستان، مازنداران، هرمزگان، ملایر، یزد، پارك علم و فناوری یزد، پارك علم و فناوری گیلان، پارك علم و فناوری فارس، پارك علم و فناوری خلیج فارس، دانشكده فنی و مهندسی قوچان، پژوهشگاه دانش های بنیادی، دانشكده فنی و مهندسی گلپایگان و شهرك علمی و تحقیقاتی اصفهان به افتتاح می رسد.

فراهنگ**1055**1588:: برچسب‌ها: جشن تولد , پاییز , اقیانوس ,
:: بازدید از این مطلب : 227
|
امتیاز مطلب : 21
|
تعداد امتیازدهندگان : 6
|
مجموع امتیاز : 6
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 بهمن 1390 | نظرات ()
نوشته شده توسط : zwembril

به گزارش ایرنا از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان توسعه تجارت ایران 'كیومرث فتح الله كرمانشاهی' در پانزدهمین جلسه كمیته كارشناسی كارگروه صادرات كشور كه به منظور اخذ نظرات كارشناسی دستگاه های ذیربط در خصوص 'سند راهبرد ملی واردات در راستای تولید صادرات گرا' تشكیل شد گفت: سازمان توسعه تجارت ایران از طرح ایجاد تشكل های منسجم وارداتی و حتی انتخاب سالانه واردكننده نمونه پشتیبانی می نماید.

كرمانشاهی افزود: تلاش برای برابری تراز واردات و صادرات كشور اولویت كاری سازمان توسعه تجارت ایران است و در حال حاضر بیش از 72 درصد از ارز مورد نیاز واردات از محل صادرات تامین می شود كه امیدواریم در آینده برای واردات كالا دیگر نیازی به ارز های نفتی نداشته باشیم.

وی روند وارداتی موجود را نیز روندی مطابق بر سیاست های توسعه ای كشور دانست و افزود: در حال حاضر بیش از 85 درصد اقلام وارداتی را كالاهای سرمایه ای، واسطه ای و اولیه تشكیل می دهند كه این تركیب بیشترین همخوانی را با تولید صادرات گرا كه از اهداف اصلی نظام در تجارت و صنعت است، دارد.

كرمانشاهی به نوسانات اخیر بازار ارز نیز اشاره كرد و گفت: اولین گام عملی در راستای اجرایی كردن برنامه 'پنجره واحد' برداشته شده و سامانه ثبت سفارش وزارت صنعت، معدن و تجارت به سامانه های تخصیص ارز بانك مركزی و سامانه الكترونیك گمرك جمهوری اسلامی ایران متصل گردید كه این سامانه یكپارچه نویدبخش كوتاه شدن دست سودجویان از ارز دولتی و بهرمندی بیشتر تولیدكنندگان و فعالان تجاری و اقتصادی كشور از تسهیلات مربوطه است.

اقتصام**3917**1319:: برچسب‌ها: بریتانیا ,
:: بازدید از این مطلب : 186
|
امتیاز مطلب : 20
|
تعداد امتیازدهندگان : 7
|
مجموع امتیاز : 7
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 بهمن 1390 | نظرات ()
نوشته شده توسط : zwembril

به گزارش خبرنگار ایرنا،همچنین مقارن با این لحظه تاریخی، در سطح كلیساهای مختلف آذربایجان غربی با حضور هموطنان اقلیت های آشوری و ارمنی شهرهای ارومیه و سلماس، مراسم دعا و نیایش برگزار شد.

به میمنت لحظه ورود تاریخی رهبر كبیر انقلاب اسلامی به خاك میهن و آغاز آیین های گرامیداشت دهه مبارك فجر، صبح امروز در سطح مدارس مقاطع مختلف آذربایجان غربی،'زنگ انقلاب' طنین ‌انداز شد.

در شهرستان ارومیه، آیین نواخته شدن زنگ انقلاب با حضور استاندار آذربایجان غربی در دبیرستان دخترانه شاهد 'نورالزهرا' برگزار شد.

مراسم افراشته شدن پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی و استقبال نمادین از ورود حضرت امام خمینی (ره) در سطح واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشكی آذربایجان غربی و به صدا درآمدن زنگ انقلاب در كانون فرهنگی و اجتماعی زنان استان از برنامه های دیگر آغاز ایام الله دهه فجر در این استان بود.

8137/581:: برچسب‌ها: لندن , زرد ,
:: بازدید از این مطلب : 266
|
امتیاز مطلب : 22
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 بهمن 1390 | نظرات ()
نوشته شده توسط : zwembril

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا از جاكارتا، رحمانی فضلی در این سفر با 'هادی پوئرهومو' رئیس دیوان محاسبات اندونزی در خصوص عملكرد این سازمان و حسابرسی مالی دستگاه های دولتی تبادل نظر و آمادگی خود را برای همكاری در زمینه های تبادل آموزش متخصصان و انتقال تكنولوژی، محیط زیست، حسابرسی بانكی، مالیات، بیمه، حوزه نفت و گاز، پالایشگاه، پتروشیمی و سایر فرآورده های نفتی اعلام كرد.

وی افزود: با توجه به افزایش روند صعودی تعاملات تجاری بین ایران و اندونزی به میزان 2 میلیارد دلار در سال 2011 و تصمیم دو طرف برای افزایش آن به میزان 5 میلیارد دلار در سال های آینده، دیوان محاسبات دو كشور باید تسهیل كننده روابط تجاری و اقتصادی فیمابین در زمینه های مختلف باشند.

رییس دیوان محاسبات اندونزی نیز ضمن تشریح فعالیت های این سازمان و نظارت بر عملكرد بودجه و بررسی مالی كلیه دستگاه های دولتی و فعالیت های بانكی، تصریح كرد: اشتراكات زیادی بین دو كشور در خصوص فعالیت های نظارتی وجود دارد. ما تلاش داریم بخش های خصوصی را مانند بخش دولتی تحت نظارت قرار دهیم.

دو طرف در این دیدار بر انتقال تجارب فنی، برگزاری سمینارها به ویژه همكاری در پروژه های مشترك، تبادل استاد و دانشجو، فرایند سیستم اطلاع رسانی الكترونیكی و برنامه های آموزشی و همكاری در مجامع بین المللی به ویژه در انجمن سازمان آسیایی موسسات دیوان محاسبات (آسوسای) تاكید كردند.

رییس دیوان محاسبات ایران در ادامه این سفر با 'عبدالرحمان صمد' رییس سازمان مبارزه با فساد اندونزی دیدار و تبادل نظر كرد.

طرف اندونزی در این دیدار ضمن تشریح عملكرد سازمان مبارزه با فساد اندونزی، گفت: همكاری مشترك دولت ایران و اندونزی در مبارزه با فساد از طریق سازمان بازرسی ایران صورت می گیرد. فساد مالی مشكل همگانی است و مبتلا به هر دو كشور است. سازمان مبارزه با فساد بر اساس قانون تاسیس و برای پیشگیری و رفع فساد مالی با دیگر دستگاه ها و سازمان ها همكاری می كند. در این راستا خواستار همكاری بیشتر با سازمان های مبارزه با فساد و دانش فنی و تكنولوژی ایران جهت تقویت نظارت بویژه در حوزه نفت و گاز هستیم.

وی تاكید كرد: سیستم نظارتی و مبارزه با فساد غربی ها را قبول نداریم و با روش های خود عمل می كنیم. بیشتر فسادهای مالی مربوط به خریدهای دولتی و دیگری رشوه خواری و صدور مجوزهای غیرقانونی توسط نهادهای دولتی است.

رحمانی فضلی نیز در این دیدار گفت: مبارزه با فساد علاوه بر ابعاد حقوقی و قانونی دارای بعد اعتقادی نیز هست كه بر اساس آن ما معتقد به پاسخگویی به پروردگار نیز هستیم. در ایران دستگاه های مختلفی نظارت و مقابله با فساد را دنبال می كنند كه سازمان بازرسی، كمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و دیوان عدالت اداری از آن جمله هستند.

رییس دیوان محاسبات ایران تاكید كرد: برای نظارت كامل از مدیران با تجربه و متخصص با آموزش های لازم استفاده می كنیم و به منظور نظارت بیشتر سازماندهی الكترونیكی را طراحی كرده ایم كه دستگاه های مختلف دولتی و خصوصی را همزمان تحت نظارت قرار می دهیم.

در ادامه این دیدار از سیستم متمركز اطلاعات الكترونیكی و آغاز برنامه آزمایشی آن در سال 2011 و همچنین مركز آموزش دیوان محاسبات اندونزی دیدن شد. در جریان این سفر هیات مذكور قرار است از جدیدترین پالایشگاه نفت اندونزی ( تاسیس در سال 1994) در استان بالونگان بازدید كنند.

در این دیدارها از رییسان سازمان های دیوان محاسبات و مبارزه با فساد اندونزی جهت شركت در چهارمین سمینار مشترك در اوایل سال آینده در ایران دعوت شد.

آساق**335:: برچسب‌ها: پارک ,
:: بازدید از این مطلب : 205
|
امتیاز مطلب : 24
|
تعداد امتیازدهندگان : 6
|
مجموع امتیاز : 6
تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 بهمن 1390 | نظرات ()

صفحه قبل 1 ... 210 211 212 213 214 ... 215 صفحه بعد